Ittoken

РОЗРОБКА САЙТУ ДЛЯ БІЗНЕСУ

РАРОЗРОБКА САЙТУ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Робимо сайти:

Landing Page

Landing Page – одностраничный сайт для выхода на рынок с новым предложением. Разработаем прототип, придумаем уникальный дизайн и создадим продающий контент. 

Сайт “под ключ”

Сделаем уникальный сайт под ваши потребности. Выполним любой функционал и создадим идеальный дизайн независимо от тематики. Мы делаем только адаптивные страницы с простым интерфейсом!

Промо-сайт

При запуске нового торгового приложения или линейки компании нужно представить его и сформировать лояльное отношение клиентов. Промо-сайт – лучшая реклама для любой новинки!

Интернет-магазин

Запускаете свой бизнес или выводите магазин в онлайн? Создадим для вас уникальный, удобный, адаптивный сайт для продаж! Выполняем интеграцию с платежными системами, модуль обратного звонка и быстрого поиска.  

Сайт-визитка

Хотите представить себя или свою компанию? Сайт-визитка станет лучшим решением для этой задачи. Мы в полной мере представим ваш фирменный стиль и покажем преимущества!

Корпоративный сайт

Корпоративный сайт – ваш офис в интернете. На нем есть вся информация об услугах, компании и способах связи. В отличие от сайта-визитки здесь больше функций и возможностей презентовать себя!

Потрібно більше?

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОЗРОБКА

Аналіз ринку

Спочатку ми проаналізуємо ринок у сфері вашого бізнесу. Потім виявимо потреби та цінності компанії, слабкі місця галузі та сформуємо портрет клієнта. Це перший етап створення робочого сайту. 

s6-min
Планування робіт

Сформувавши потреби робимо технічне завдання. У ньому враховуємо основні функції порталу та  складаємо план робіт;

s2-min
Створення дизайну

Тепер дизайнер створює прототип з урахуванням юзабіліті та поставлених завдань. На цьому  етапі продумуємо унікальний стиль бізнесу, додаємо функції та цікаві фішки.

s3-min
Наповнення контентом

Правильний контент - це те, що продаватиме ваші послуги. Без нього неможливе просування в пошукових системах, тому ми створюємо  тексти, що продають, і проводимо SEO-оптимізацію.

s7-min
Технічна розробка

Тепер ми верстаємо сайт, підтягуємо його на систему управління, програмуємо модулі та функціонал. Це робоча версія порталу. 

s4-min
Тестуємо сайт

Ми не відправляємо сайт у продакшн без тестування. На цьому етапі дивимося, як сторінки виглядають на різних пристроях і браузерах, шукаємо помилки й аналізуємо роботу порталу за високих навантажень або вірусів; 

s1-min
Запускаємо

Коли ми переконалися в ідеальності роботи, відправляємо сайт у продакшн. Переносимо сайт на хостинг і домен клієнта. Але це лише початок, попереду  просування бізнесу в пошукових системах!

НАВІЩО ПОТРІБНО ЗАМОВЛЯТИ САЙТ?

Сайт – обличчя вашого бізнесу в інтернеті. У 21 столітті створення сайту – необхідність для будь-якої компанії, без нього просування і розвиток неможливі.  Відмовляючись від власного сайту ви втрачаєте більше 50% потенційних клієнтів!

Переконали, що розробка сайту вам необхідна? Тепер поговоримо про те, чому краще замовити сайт у професіоналів, а не збирати його самостійно в конструкторі;

Неякісний сайт бізнесу – це не тільки зіпсована репутація бренду, а й втрата великої кількості клієнтів. Якщо сторінки сайту повільно завантажуються, у них немає мобільної версії, вони незручні у використанні або регулярно злітає верстка – потенційні клієнти не будуть затримуватися. А якщо на сторінках не виражені або незручно розташовані цільові кнопки і немає необхідної клієнту інформації – навіть найбільш мотивовані користувачі підуть до конкурентів;

Але уникнути цієї проблеми можна – просто замовте розробку сайту у професійного агентства ITtoken! Ми з нуля створимо сайт для вашого бізнесу, який буде повністю відповідати вашим потребам! У короткі терміни зробимо будь-які сайти “під ключ” і виведемо їх у ТОП!

Також можемо виконати редизайн або міграцію вашого порталу.

Нужно больше?