Ittoken

Маркетинг, який працює

Ми в ITtoken робимо маркетинг з гарантією результату. Надаємо всі послуги з маркетингу та постійно збільшуємо їхній рівень. Вам більше не доведеться шукати спеціалістів у різних агенціях - усі круті маркетологи вже в ITtoken!

Одне агентство для всіх потреб!

В ITtoken ви можете замовити будь-які послуги з реклами. У нас ви отримаєте комплексний маркетинг для збільшення прибутку вашого бізнесу. Налаштуємо таргет, PPC-рекламу, SMM-просування, а ще оптимізуємо сайт, поправимо дизайн або взагалі створимо сайт для вас з нуля!

Створення

Вибір концепції сайту

Створення прототипу

Розробка дизайну

Верстка сторінок

Тестування сайту

Запуск 

Просування

Налаштування контекстної реклами

Налаштування таргетованої реклами

SMM-просування

Аналіз результатів 

Масштабування кампаній

Оптимiзация

Формування семантики

Глибокий аудит сайту

Наповнення сторінок SEO-контентом

Лінкбілдинг  

Створюємо унікальний дизайн та айдентику

Креативний дизайнер агентства ITtoken зробить унікальний дизайн для вашого сайту і розробить крутий логотип. Гарантуємо, що всі сторінки будуть конверсійними, зручними для користувача і такими, що запам'ятовуються.

Швидко оптимізуємо ваш сайт

Сайт бізнесу повинен не тільки розповідати клієнтам про бренд, а й приносити прибуток. Проведемо аудит роботи сайту, зробимо його конверсійним і швидко просунемо в ТОП. Ми використовуємо тільки білі методи просування, тому ви можете не турбуватися про блокування.

Приведемо до вас клієнтів

Можна написати чудовий текст і зробити красиві фото товарів, але без правильно налаштованої рекламної кампанії цього ніхто не побачить. Але ми знаємо, що потрібно робити! Потрібно запустити контекстну рекламу, і вже через 7 днів ви помітите приплив клієнтів. Правильно налаштована контекстна реклама збільшує трафік на сайті, забезпечує прихід нових лідів і, відповідно, ваш прибуток! Всього 4 кроки до отримання лідів:

Професійно надаємо послуги з маркетингу

В ITtoken працюють досвідчені фахівці з маркетингу, оптимізації, створення сайтів і дизайну. У нас є професіонали для будь-якої послуги вашого бізнесу. Ми використовуємо тільки індивідуальний підхід, чуємо побажання клієнта і готові вирішити будь-які бізнес-завдання.

Готові спробувати послуги з ITtoken?

З вами працюватиме команда маркетологів, які точно знають, що потрібно зробити, щоб ваші доходи зросли. Контролювати їхню роботу буде проджект-менеджер, це гарантує точне дотримання дедлайнів. Наш клієнт - наш друг, тому ми показуємо будь-які звіти і завжди готові пояснити, що зараз відбувається з його сайтом.